W dniu 7 listopada 2014 roku obyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów eliminacji powiatowych Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem ,,Bezpieczne wakacje 2014″.

Główny cel konkursu, to edukowanie i uwrażliwianie na właściwe zachowania  w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtowanie umiejętności i nawyku wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w codziennych sytuacjach życiowych.

Na konkurs, do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, przesłano 360 prac  z których międzyinstytucjonalna komisja wyłoniła 12. W trakcie spotkania autorom tych prac nagrody wręczyli Wicestarosta Rzeszowski  Marek Sitarz oraz Komendant Miejski Policji w Rzeszowie inspektor Witold Szczekala.

Czytaj więcej: Konkurs plastyczny “Bezpieczne wakacje 2014”