#SZCZEPIMY SIE! - Kolejne mobilne punkty szczepień na terenie powiatu.

Ze względu na duże zainteresowanie z jakim spotkała się akcja szczepień w miniony weekend w Sokołowie Młp. i Sołonce, w niżej wymienionych miejscowościach  propagowane będą na terenie powiatu szczepienia przeciwko COVI-19, wraz z możliwością zaszczepienia się.

W tym  celu zostaną  uruchomione  kolejne punkty  szczepień mobilnych tzw. „objazdowe”

Funkcjonować będą w następujących miejscowościach:

1. 19.08.2021 r. – Dynów – Targowisko miejskie, ul. Plażowa. Szczepienia obywać się będą w godzinach 8.00 do 12.00 w pomieszczeniach znajdujących na targowisku miejskim.
  1. 21.08.2021 r. – Lubenia – Plac targowy w Lubeni. Szczepienia obywać się będą w godzinach 8.00 do 12.00 w pomieszczeniach Ośrodka Zdrowia w Lubeni.
  2. 22.08.2021 r. – Nienadówka, gm. Sokołów Młp., Klub sportowy w Nienadówce. Szczepienia obywać się będą w ramach Dożynek Gminnych w godzinach 15.00 do 19.00 w pomieszczeniach znajdujących się na stadionie Klubu sportowego w Nienadówce.
  3. 22.08.2021 r. Rudna wielka, gm. Świlcza, Kompleks sportowy w Rudnej Wielkiej. Szczepienia obywać się będą w ramach Dożynek Gminnych w godzinach 15.30 do 19.00 w pomieszczeniach znajdujących się na stadionie Kompleksu sportowego w Rudnej Wielkiej.