#SZCZEPIMY SIE! - Mobilne punkty szczepień w Dynowie i Kamieniu.

W dniu 29 sierpnia br. w  niżej wymienionych miejscowościach  propagowane będą na terenie powiatu szczepienia przeciwko COVI-19, wraz z możliwością zaszczepienia się.

W tym  celu zostaną  uruchomione  punkty  szczepień mobilnych tzw. „objazdowe”

Funkcjonować będą w następujących miejscowościach:

1. 29.08.2021 r. – Kamień Podlesie, gm. Kamień, stadion sportowy w miejscowości Kamień Podlesie. Szczepienia obywać się będą w ramach Dożynek Gminnych w godzinach 15.30 do 20.30 w pomieszczeniach znajdujących się na stadionie sportowym w Kamieniu Podlesie.
  2. 08.2021 r. Dynów, Targowisko miejskie, ul. Plażowa. Szczepienia obywać się będą w ramach Dożynek Miejskich i  Gminnych w godzinach 15.30 do 19.00 w pomieszczeniach znajdujących się na targowisku miejskim w Dynowie.

Zaszczepić się można bez wcześniejszej rejestracji. Bardzo serdecznie zapraszamy !!!.